Отримайте цей звіт про бонуси?

Як отримати бонуси? Працювати

Компенсація Як і заохочення, оплата враховується як «негарантований платіж», але законно вони зазвичай вказуються окремо, а також вони працюють трохи інакше. Оплата може бути встановленим у відсотках, наприклад, рекрутер отримує суму, рівну 15-20% від зарплати свого найму за перший рік, або може бути визначена за формулою, ідея полягає в тому, що всі на точному самому рівні мають ту саму формулу..

Ваша винагорода, як правило, пов’язана з квотою або метою, якою може бути сума в доларах, кількість проданих продуктів або кількість закритих угод або зарезервованих зустрічей. Пропозиція полягає в тому, що якщо ви досягнете 100% своєї квоти, ви зробите 100% свого платежу. 4. Чи є бонуси гарантованим балом? Коротке рішення – ні.

І немає реального федерального законодавства, яке б вказувало, що ви маєте право на пільгу. Якщо працевлаштування за власним бажанням, це означає, що фірма може звільнити вас без причини або оплати. «Отже, якщо у вас немає письмового контракту, немає ніяких гарантій, що ви щось отримаєте. Доки [бонус] необов’язковий, вони можуть робити все, що забажають», — стверджує адвокат Брайан Хеллер, партнер Schwartz Perry. & Хеллер, ТОО.

Наприклад, закон штату Нью-Йорк про працю згадує, що будь-який вид «отриманого» платежу «законно розглядається щодо заробітку, а також повинен бути виплачений продавцю», також якщо ця особа звільняється, звільняється або залишає завдання. Дозвіл компаніям уточнювати, що означає «отримане», забезпечує їм велику гнучкість. «Існує багато бонусних пропозицій, які говорять, що ви повинні приносити користь компанії, коли винагорода надається, щоб її отримати», — каже Хеллер..

Невідомі факти про бонуси?

І ніщо не заважає бізнесу, який надає винагороду, нерівно розподіляти їх між співробітниками. «Фаворитизм не суперечить закону, якщо тільки він не заснований на якійсь дискримінації», — додає Хеллер. 5. Чи можна виторгувати стимули? Якщо ви дійсно вірите, що маєте право на більше, це заслуговує на те, щоб попрацювати якимось чином.

Челсі Вільямс, фахівець Muse, а також власник, а також головний виконавчий директор University Code, радить обговорювати бонуси «до офіційної угоди». наприклад, до того, як ви фактично погодилися або дозволили щось, і що вам потрібно «перейти безпосередньо до розмови з чіткою метою програми, ця ціль має бути https://www.pearltrees.com/philcasi/item408146750 більшою за те, що ви дійсно сподіваєтесь отримати». Тереза Меррілл, планувальник заробітної плати, а також зустріч на The Muse, мала справу з клієнтом, який мав би перерву між роботою на основі вказаної ними дати початку.

По-перше, ми вимагали підвищення зарплати та компенсацій. Я постійно рекомендую клієнтам торгуватися в першу чергу. Але якщо ви не можете перемістити їх на цій конкретній території, після цього скористайтеся доопрацюванням. Компанії, безумовно, радше платять за це, ніж підвищують дохід”, – говорить вона. І вона пропонує, не просто вибирати початкову пропозицію, яку ви отримаєте, якщо вона не здається достатньою.

Більшість тих, хто шукає роботу, приходять в такий захват, коли продовжено остаточну пільгу, вони не пам’ятають про це.» Вона розповідає, що кілька випадків, коли ви маєте перевагу, і тому заслуговує обговорення для підписання пільги: Коли ви зацікавте вас кільком фірмам, чи є у вас офіційні пропозиції чи фактично ви перейшли на другий або третій раунд зустрічей.

Які бонуси? Може бути веселою для всіх

Коли роботодавець або керівник найму – це той, хто переслідував вас спочатку. Коли ви залишаєте відомий бізнес, щоб приєднатися до новоствореної компанії, коли ви переїжджаєте в додаткове місто, коли ви отримуєте дохід, який набагато нижчий, ніж був зробити раніше Вирішальним є проведення дослідження та наявність доказів.

Ви можете попросити певну кількість, однак, якщо ви не маєте високих успіхів і маєте відчутні докази свого успіху, або вони явно не приносять великих грошей як бізнес, ви не змусите їх зрушити з місця. Крім того, вам потрібно додатково розуміти ринкові тенденції, а також те, що роблять інші на вашому працевлаштуванні, щоб повністю підтримати ваші страхові вимоги (ці калькулятори зарплати можуть допомогти зібрати факти).

Мерріл рекомендує використовувати такі фрази, як «Я дам дозвіл на лист про угоду сьогодні, якщо ви можете додати виплату за підсумками X» або «Я розглядаю еквівалентний обов’язок, де заробітна плата на X% краща. Як саме ви можете закрити цю порожнечу?” Знову ж таки, немає жодної гарантії, що він працюватиме, але якщо ви входите як освічений, а також безстрашний, ви, швидше за все, отримаєте те, що хочете.